meryem articles - annebaba.info

Go to content

Main menu:

 


 


Meryem Oğuzhan - Makaleler

Oğuzhan M. (2009). Eğitim, Yaş, Cinsiyet Düzeylerine Göre Obsesif Kompulsif Belirtiler İle Depresyon Belirtileri Arasındaki İlişkiler. III. Lisansüstü Psikoloji Öğrencileri Kongresi, İstanbul.

Oğuzhan M. ve Erden G. (2012). Kronik ve Ölümcül Hastalığı Olan Çocuklarda ve Ailesinde Ortaya Çıkan Sorunlar ve Psikososyal Müdahalenin Önemi. Yeni Symposium; 50:167-179.

Aykan S., Bekar P., Oğuzhan M., Gürkan K., Büyüktürkoğlu K., Kalaycıoğlu C. (2012). Interhemispheric Transfer Time in Developmental Dyslexia: Preliminary Findings. International Brain Dynamics Workshop, July 2012, Turkey.

Aykan S., Bekar I.P., Oğuzhan M., Alpas B., Ay S., Gürkan C. K., Büyüktürkoğlu K., Ergenç I. ve Kalaycıoğlu C. (2014). Word and Non-word Reading Processes in Children with and without Developmental Dyslexia: An ERP Study. FENS Forum of Neuroscience, July 2014, Milan / Italy.  

Oruç Başesgioğlu D., Turan Genç R., Türkyılmaz S. K., Gültekin M. K., Özdeğirmenci Selanik B. ve Oğuzhan M. (2014). BEST Sistemi İçerisinde Spor Eğitimi ve Duyusal Bütünleme. Uluslararası Otizm Konferansı, Kasım 2014, Antalya.

 
 
Back to content | Back to main menu